Actueel en relevant
De ANT heeft wederom vele experts uit het veld bereid gevonden om hun kennis met u te delen door middel van krachtige, informatieve presentaties. Zo praat prof. dr. Jan de Lange u helemaal bij over actuele ontwikkelingen op het gebied van verwijdering van M3 en apexresectie. Martijn Moolenaar behandelt 3D soft tissue management rond implantaten in de esthetische zone. MKA chirurg Johan van Ingen vertelt over het klinisch beeld bij slijmvliesafwijkingen in de mond en MKA chirurg Erik Baas legt uit hoe u infecties in het hoofd-halsgebied adequaat diagnosticeert en zo nodig behandelt.
NZa over declaraties
De ANT is er bijzonder trots op dat ook Loes de Maat, directeur Toezicht en Handhaving bij de NZa, zal spreken op het Dental Studie Update Congres. Het onderwerp van haar lezing is: Correct declareren in de mondzorg. Als tandarts behandelt u patiënten en u brengt vervolgens door de NZa vastgestelde prestaties in rekening. De NZa ziet er op toe dat u dit correct doet. Wat verwacht de NZa van u en wat kunt u van de NZa verwachten?
Paneldebat
Het congres wordt afgesloten met een paneldebat van stakeholders uit de mondzorg, waarbij u zelf kunt meepraten over praktijkorganisatie en de toenemende regeldruk. Een uitgelezen kans ook om met het ANT-bestuur en key players te debatteren over de perikelen van het afgelopen jaar.
2-in-1-combinatie met Dental Expo
Uw congresticket biedt op 11 en 12 maart gratis toegang tot Dental Expo 2016, de vakbeurs voor tandheelkunde, tandtechniek en mondzorg. Beurs en congres vinden beiden plaats in de RAI, waarbij de congreszaal aanpalend aan de beursvloer is gelegen. Het congresprogramma is zo afgestemd dat er op beide dagen ruim gelegenheid is om aansluitend een bezoek aan Dental Expo te brengen. De eerste congresdag sluiten we af met een exclusieve borrel op de mooie ANT-stand tegenover de Dental Expo lounge.
Inschrijven en meer informatie
Het congres is toegankelijk voor alle tandartsen. Deelname levert opleidingspunten op. Kosten: 550,-
Meer informatie: www.dentalstudieupdate.nl
Het Dental Studie Update Congres is een initiatief van de ANT en wordt gerealiseerd in samenwerking met ACTA. Mede mogelijk gemaakt door Dental Expo.