Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

De endo kroon – wanneer de bodem in zicht komt

12 februari 2020

Gegevens

Organisator

  • college door collega’s

Locatie

  • Goedegebuure tandtechniek
  • Reehorsterweg 25
    Ede, 6717 LD
    + Google Maps
 

Inhoud van de cursus

Deze cursus leert u over de prognose van een endodontisch behandeld element en wat de prognose van de restauratie zal zijn. Ook zult u op de hoogte worden gebracht van de evidence rondom endokronen, de contra-indicaties en zullen er klinische tips en tricks worden gedeeld. Tijdens het tweede deel van het college zult u zelf aan de slag gaan om een endokroon te vervaardigen van Estenia composiet.

De cursus kent een gedeelte hands-on, maar uiteraard zal ook uitgebreid worden ingegaan op tandtechnische aspecten en materialen achter deze restauratieve voorziening.

Leerdoelen

Na afloop van deze cursus weet u wanneer een endokroon geïndiceerd is en wat de voor- en nadelen van deze behandelmethode zijn en weet u wat de verschillende stappen zijn voor het adhesief cementeren van een indirecte restauratie van glaskeramiek.

Meer informatie en inschrijven De endo kroon – wanneer de bodem in zicht komt