Patiënten confronteren ons te pas en te onpas met een acute klacht en willen ons zo snel mogelijk zien om het probleem opgelost te krijgen. Niet alle klachten verplichten ons tot een snelle interventie, toch zijn er principes die we niet in de wind moeten slaan, willen we niet in conflict met de Overheid (PGC) komen met betrekking tot onze huidige wachtdienstregeling en het principe van de continuïteit van zorgen.
- Dit evenement is voorbij.
Urgentietandheelkunde: patiëntrelatie, behandelprotocollen en medicatieschema’s
17 oktober 2024
Populair
- Het implantaat: de diamant in de restauratieve tandheelkundige workflow of toch een onderdeel van?
- Tongpositie, mondademhaling en slaap
- Tuchtrecht: Schenden van geheimhoudingsplicht bij plaatsing reactie onder recensie leidt tot waarschuwing voor tandarts
- Podcast: Conflicten in de mondzorgpraktijk
- Casusrapport van een man met kiespijn rechtsonder door triggerpoint in linker kauwspier
- Juridische risico’s: 5 aandachtspunten voor mondzorgprofessionals
- Blog: Een mond vol sperma
- Beroepsvereniging van Nederlandse tandartsassistenten (BVNT) opgericht
Laatste artikelen
Dr. Luuk Crins ontvangt NWVT Hamer-Duyvenszprijs voor proefschrift over minimaal invasieve restauratieve behandeling van gebitsslijtage10 juli 2025 - 00:51
RIVM: Zorgprofessionals met hepatitis B moeten zelf toezien op veilige werkwijze9 juli 2025 - 12:00
Toepassing van kunstmatige intelligentie bij clear-aligner therapie7 juli 2025 - 09:00
Voorlichting mondgezondheid voor jeugdige asielzoekers in Rotterdam3 juli 2025 - 15:16
NZa maakt verlaagde tarieven voor 2026 bekend | KNMT stapt naar rechter3 juli 2025 - 14:47
Waarop ligt de focus van de Autoriteit Persoonsgegevens (AP), toezichthouder op privacy in de zorg?30 juni 2025 - 13:00
Nieuwe richtlijn antibioticumgebruik in de mondzorg gepubliceerd door het KIMO30 juni 2025 - 12:58
Zwanger én aan het werk: wat werkt in de praktijk?30 juni 2025 - 12:55
Dental Management Toolkit
Moet elke praktijk zelf het wiel uitvinden? Uiteraard niet. Bekijk de video over de Dental Management Toolkit Database met 200+ documenten en video’s voor praktijkmanagement.