U bent als BIG geregistreerde tandarts bevoegd om röntgenfotos te maken mits u in het bezit bent van het deskundigheidsniveau 5M. Het bijhouden van de kennis over tandheelkundige radiologie door middel van scholing is vereist. In de Richtlijn Tandheelkundige Radiologie is opgenomen welke onderwerpen dit betreft.
De basiscursus infectiepreventie van CVSI is gericht op het verwerven van basiskennis op het gebied van infectiepreventie binnen een tandartsenpraktijk.
Voor U ligt het programma van Onder Professoren IX. Alweer het negende in de reeks van succesvolle Hoytema-symposia waarbij meestal net aangetreden professoren uit de tandheelkundige faculteiten de gelegenheid krijgen over hun onderzoeksbelangstelling te spreken.
Acht lezingen over parodontologie. Tijdens het congres PARO2015 zal het belang van een tijdige diagnose en behandeling van parodontitis van alle kanten worden belicht.
Tijdens het congres zullen de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van de mondzorg worden behandeld door 15 toonaangevende sprekers. Het congres is een initiatief van de ANT en wordt gerealiseerd met het ACTA.
Een salaris vermindering van bijna 6% onder het persoon van V&D zorgt voor veel reacties in heel Nederland. Maar een daling van de mondzorg tarieven met bijna 6% en een salarisvermindering van vaak 20% of meer, daar hoor je niemand over.
AEEDC Dubai 2015 conference will present a very comprehensive scientific program highlighting the latest topics and clinical cases in the field of dentistry. Several continuing dental programs will be hosted at AEEDC Dubai 2015 focusing on the most up-to-date scientific information and advanced dental solutions.
U bent als BIG geregistreerde tandarts bevoegd om röntgenfotos te maken mits u in het bezit bent van het deskundigheidsniveau 5M. Het bijhouden van de kennis over tandheelkundige radiologie door middel van scholing is vereist. In de Richtlijn Tandheelkundige Radiologie is opgenomen welke onderwerpen dit betreft.
In deze modulaire cursus wordt de implantaatbehandeling, gaande van patiënten selectie en indicatiestelling tot de chirurgische en restauratieve procedures, doorlopen.
In deze lezing wordt ingegaan op de deontologische aspecten van het verwijzen van patiënten van de privé praktijk naar de universiteit in het kader van reguliere zorg enerzijds en wetenschappelijk onderzoek anderzijds.
The Pacific Dental Conference is one of the largest dental conferences in North America offering a varied and contemporary selection of continuing education programs.
Tijdens deze cursus ga je actief aan de slag door een combinatie van theorie en opdrachten. De onderwerpen zullen aan bod komen aan de hand van korte presentaties en interactieve opdrachten. Ook zal er geoefend worden met het zoeken naar wetenschappelijke literatuur.
Dit is een cursus waarbij actieve participatie van de cursist wordt gevraagd om getraind te raken in het hanteren van de Medisch Risico Registrerend Anamnese (MRRA). Er wordt geoefend aan de hand van casussen, zodat het geleerde direct in de praktijk toepasbaar is.
Van der Valk Hotel Amsterdam-Amstel
Joan Muyskenweg 20, Amsterdam, Nederland
De basiscursus infectiepreventie van CVSI is gericht op het verwerven van basiskennis op het gebied van infectiepreventie binnen een tandartsenpraktijk.